CNGGRUP
BİZ
BİZ

Yaşamınızı sağlam temellere atıyoruz.

Biz Kimiz?
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

CNG GRUP İnşaat , kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği projelerinde, insan için yapı felsefesiyle, kullanımı ve konforu maksimum değerde tutup, yaşam alanlarını doğru çözümlemeler ile inşaa etmeyi bir ilke olarak benimsemiştir.

Mimari projeler, bir yapının en önemli mihenk taşıdır.Yapının tasarım ve statik uyumlarının  bütünlüğü ve doğru çözümünün önemini bilen bir anlayışla, eksiksiz tamamlamış olduğumuz projeler , ileride yapacağımız projelerin de aynası niteliğindedir.

Yaptığımız ve yapacağımız yapılar firmamızın yıllar boyu marka değerini bir üst basamaklara taşıyacağından , her bir projemizde elimizden gelenin ve yeri geldiğinde talep edilmeyenden daha fazlasını yapma anlayışıyla uygulamalarımızı hayata geçirmekteyiz.

Finansal olarak hiç bir sorunu olmadan bugünlere gelen firmamız, hiç bir projesinde kredi kullanmayarak projelerini elindeki özsermaye ile yapmaktadır.

Çalışan ve Emeğin hakkını bilerek , doğru ekiple bugüne kadar alnının akıyla projelerini gerçekleştirmiş olan firmamız, siz değerli çözüm ortakları ile bundan sonra da büyümeye devam edecektir.

Çünkü çözüm üretmek bizim için hedef, sizlerin memnuniyeti de en önemli başarımızdır.

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz


Genelde Konut ve Ticari yapılar üzerinde projelerini gerçektiren firmamız,müşteri ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

İş kültürümüz ve itibarımız, kişisel kazançların önünde yer almaktadır.

Çünkü en önemli sermayemiz insan kaynağı. 


Misyonumuz


Hayatın doğal akışında herşey değişiyor ve güncelleniyor.Yapı inşaat sektöründe de kullanılan malzemeler ve teknikler her geçen gün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Şirket olarak bu süreç içinde bizim de her yaptığımız projede eskisinden bir adım daha öne geçici çözümleri uygulamadaki iştahımız, malzeme çeşitliliğinden kaçmadan, günü yakalamak ve yön vermek için gerektiğinde hiç bir maliyetten çekinmeden projelerimizi gerçekleştirme hedefimiz bizim en önemli vizyonlarımızdandır.

Yapıyı güzelleştiren değer katan onu yaşatanlardır.

Her zaman doğruluk ilkesi ile yaptığımız projelerin çevresine yön vermesi bizim öncelikli gayemizdir.

Doğru yapılar, büyüyen bir sermaye ve ileriye çok daha büyük başarılar getireceğinden en ufak bir şüphemiz yoktur.

Vizyonumuz & Misyonumuz
CNG Grup İnşaat
HİZMETLERİMİZ

Yaptığımız işler